Невелика за площею квартира має вдале розташування, завдяки якому з вікон кімнат відкривається панорама паркової зони. Крони дерев та пейзаж за вікнами стали акцентним елементом для проекту інтер’єру. Він підкреслений світлими стінами, легкими натуральними текстурами.

Кімната розділена на дві частини дерев’яною білою перегородкою з гартованими склом. Одна з частин – спальня з робочим місцем, інша – невелика вітальня. В частині кімнати виділеній для спальні розміщене ліжко, яке контрастно виділяється темним кольором і врівноважується завдяки заокругленим формам узголів’я. Біля вікон розташований робочий стіл, який може слугувати туалетним столиком , завдяки розміщенню з денним світлом. В частині вітальні передбачений диван з комодом і озелененням навпроти ( передбачене розміщення тв). Завдяки прозорій перегородці денне освітлення працює для двох зон.

Центральним елементом кухні є круглий стіл з м якими кріслами. Невелика робоча поверхня в монохромній гаммі. Стільниця кухні виконана з лабрадориту, що додає контрасту та декору завдяки глянцевій поверхні та візерунку. Фурнітура для фасадів кухні виконана з латуні.

Ванна кімната виконана в світлих тонах з акцентом на текстури та елементи освітлення. На стінах – плитка з рельєфом, який підкреслює контражурна підсвітка дзеркала. Враховуючи невелику площу санвузла, окремостояча ванна виглядає менш габаритною та доповнює легкий інтер’єр. Для зберігання речей та обігрівача -ряд дзеркальних шаф з декоратиними ручками.

Контрастний колір стін коридору підкреслює декор на стелі та люстри. Для збурігання речей в квартирі передбачена гардеробна кімната.