Інтер єр офісу для IT компанії Cpamatica. В проекті інтер єру поєднуються  різноматні зони для роботи і відпочинку – контраст матеріалів і тестур.

Двоповерховий офіс розташований в комерційній будівлі в центральній частині міста. Два поверхи створили можливість відокремити робочий простір і місця  відпочику та спорту.

Принцип проектування першого поверху – відкрите планування з робочими столами панорамними вікнами і прозорою переговорною, що створює вільну атмосферу. Робочий простір  не закривається від інших зон перегородками чи дверима.  На вході в оупен спейс  розташована переговорна з трьома склянними  стінками , яка розмежовує простір.

Чіткі лінійні форм контрастують з  природніми натуральними матерілами в плануванні другого поверху. Лаунж зона в формі дерев’яного куба зі стовбурами дерев і лляною тканиною  по периметру.  Завдяки сміливому поєднанню текстур в лаунж боксі створена атмосфера затишку, що нагадує природній оазис серед робочої метушні.

Яскравими акцентамии в зоні відпочинку є хвилеподібні стіни з нержавійки. Контраст  органійчної форми і технічного матеріалу відображає дизайн концепцію офісу, створює декоративний ефект.

Стіни першого і другого поверху декоровані напівпрозорим матеріалом з підсвіткою, слугують своєрідною навігацією в офісі.

Збалансований простір і нестандартні рішення  –  відправні точки дизайнерського процесу проекту.

Площа офісу – 1000 м кв

Місце розташування – Київ,

Дизайнери- Довгаль Тетяна, Бруцька Марія

Фото – Ольга Григор‘єва

Реалізація – червень, 2020р.