Офіс 42 – новий відділ продажу для житлового комплексу Crystal Park Tower в Києві. Простір, який відображає концепцію проекту – естетику поєднання природи і сучасності.

В Iнтер’єрі поєднані  природні текстури, натуральні матеріали, оригінальні деталі  і врівноважена кольорова палітра. Офіс зонований на частину лауж, робочі місця і дитячу зону.

Акцентні елементи інтер’єру – дерев’яні ширми біля робочих столів. Огортаючи зону столу – створюють індивідуальний затишний простір. Ширми виконані з дерева, оздоблені рухливими частинами для декоративного ефекту.

Зона лауж  оформлена композицією  дерев’яного асиметричного столику  , екстер’єрним диваном і плетеними кріслами. Доповнює зону люстра з графічним дизайном від HARTO. В поєднанні текстильні елементи , дерев´яні текстури в приглушених кольорах нагадують скандинавські мотиви з елементами модернізму, які відображені в ритмічних строгих лініях інтер’єру .

Частина залу виділена для дитячої зони, де розташовані крісла в формі зайців Qeebo зі смарт -столиком. Столик з дерева і шпону, зпроектований нашою студією , в стільницю вмонтований ігровий планшет.

Щоб створити в офісі осередок  спокою в метушливому мегаполісі викоритані світлові рішення, які створють розслаблену атмосферу.

Office 42