Офіс розташований в бізнес центрі міста Київ.

Загальна площа офісу 240 м кв, які включають в себе зал офісу, хол з рецепцією, два кабінети та переговорну.

Головним аспектом в розробці проекту офісу було зонування.

Відкритий простір з робочими місцями є основою офісу. Такий варіант планування частково зумовлений архітектурою приміщення. Офіс розташований на останньому поверсі будівлі ,на стелі – мансардні вікна, загальна висота до стелі в різних частинах коливається від 3 до 8 м. В приміщені також є групи панорамних вікон.

Стилістика проекту є продовженням архітектури інтер єру. Основні завдання якої є : підкреслити геометрію, природнє освітлення та пейзажні види в панорамних вікнах. В інтер єрі залу офісу мінімум деталей, шафи максимально приховані і вбудовані в нішах, основна увага на робочих столах з текстурою дерева. Композиційним центром залу є лаундж зона, з видами на архітектуру міста.

Для зонування конференц залу та одного з кабінетів використані перегородки з матовим склом. Завдяки перегородкам компенсується відсутність природнього освітлення в конференц залі , візуально просторіший кабінет.

В основному залі розміщено декілька зон з робочими місцями. Розташування зон розроблене відповідно до робочого процесу в компанії. Для зберігання речей та документів в офісі передбачено шафи, які вмонтовані в нішах.

Вхідна група офісу компанії розміщена в холі. При виході з ліфту оформлене робоче місце секретаря та зона очікування , шафа для верхнього одягу відвідувачів.